بانک آینده

اخبار بانک آینده

تا کنون خدمات بانکداری اينترنتی يا بانکداری مجازی در بانک‌های کشور ارائه می‌شد. اما به منظور انجام برخی فعاليت‌ها هم­چون واريز و برداشت وجه نقد، تحويل دسته چک يا کارت بانکی نياز به حضور مشتريان در محل شعبه بود. بانک آینده درکنار ارائه خدمات اينترنت بانک و بانکداری مجازی به مردم و مشتریان عزیز، با شناخت نياز آن دسته از مشتريان که برای وقت خود برنامه‌ریزی دقیق‌تری دارند، تصميم گرفت پيشخوان مجازی آینده را راه‌اندازی نمايد. با اين خدمت عملاً پيشخوان شعبه به محل مورد نظر مشتری منتقل می‌شود و مشتری درخواست­های خود را بر روی سايت اين سامانه (به نشانی www.tatplus.ir ) به­ صورت اينترنتی ارائه می‌نمايد و مأمور سيار بانک با مراجعه به محل مورد نظر وی که قبلاً آدرس آن را اعلام نموده است، با رعايت کليه قوانين و مقرراتی که کاربران شعبه رعايت می‌نمايند و مشاهده کارت ملی و تطبيق امضا، اقدام به ارائه خدمت می‌نمايد.

اين خدمت هم­زمان با ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۳ ارديبهشت ماه ۱۳۹۱ به­صورت پايلوت و برای ۱۴۰۰ مشتری بانک آینده آغاز شد که بحمدالله دوران پايلوت با موفقيت همراه بود و هم‌اکنون اين خدمت به مشتريان محترم بانک آینده  در تهران بزرگ ارائه می‌گردد. به مناسبت اعیاد شعبانیه نیز، شرایط ویژه ای برای آن دسته از مشتریان محترم که به عضویت پیشخوان مجازی درآیند در نظر گرفته شده است.

سايت اين سامانه همچون ساير سايت‌های بانکداری اينترنتی از استانداردهای امنيتی بالايی برخوردار است، ضمن اينکه مراودات مالی بر روی سايت اين سامانه محقق نمی‌شود و عملاً مشتريان محترم سفارش کار خود را بر روی سامانه می‌دهند.

یکی از ویژگی­های مهم اين خدمت نوین، این است که مشتريان پس از سفارش خدمت بر روی سايت پيشخوان مجازی آینده، از کليه مراحل اقدام، هم از روی سايت و هم از طريق پيامک و پست الکترونيکی آگاه می‌شوند و عکس و مشخصات مأمور سيار بانک را نيز مشاهده می­کنند و اين سايت کد امنيتی در اختيار آنها قرار می‌دهد که مأمور سيار، هنگام ارائه خدمت موظف به اعلام کد امنيتی است.

لازم به ذکر است در حال حاضر، خدمات زیر در پيشخوان مجازی آینده ارائه می‌گردد و به­تدریج بر تعداد و کیفیت آنان افزوده خواهد شد:

برداشت نقدی، واریز نقدی، صدور و تحویل دسته چک، صدور و تحویل رمز مجدد محصولات کارت، صدور و تحویل کارت مجدد، صدور و تحویل کارت هدیه، برداشت نقدی با چک، درخواست صورت­حساب، صدور و وصول چک رمزدار، صدور و تحویل چک رمزدار، پذیرش چک رمزدار در وجه شعبه مرکزی، مدیریت حساب و کارت نقدی، صدور اولیه کارت نقدی، رفع مغایرت شتابی.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 8:27  توسط ایمان  |